Szkolenie Podstawy Dogoterapii

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z dogoterapią? Kolejny raz zapraszamy do siebie na szkolenie Podstawy Dogoterapii. Szkolenie Podstawy Dogoterapii przeznaczone jest dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę z dogoterapią, jak i osób planujących włączyć tę formę edukacji do oferty przedszkoli, szkół czy ośrodków. W trakcie szkolenia poruszane będą tematy zarówno teoretyczne jak i praktyczne. Rozwiejemy kilka mitów, na temat pracy psa, pokażemy jak zacząć i co najważniejsze podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem.

Bezpieczny Pies Bezpieczne Dziecko

Telefony się rozdzwoniły, przyjmujemy zapisy na zajęcia profilaktyczne z udziałem psa. dojeżdzamy do szkół i przedszkoli prowadzimy zajęcia ucząc dzieci co zrobić żeby kontakt z psem był bezpieczny i komfortowy dla obu stron. Jeżeli chcesz, żebyśmy odwiedzili twoją placówkę. Zapraszamy do kontaktu.

Witamy na nowej stronie

Pańcia się trochę napracowała i oto jest nasza nowa strona, która przybliży Wam naszą działalność dotyczącą dogoterapii. Przed nami pracowity rok.. kursy dogoterapii, zajęcia z psem, seminaria, wykłady, szkolenia… wszystko po to, żeby sprostać wymaganiom jakie Państwo przed nami stawiacie, a przede wszystkim sprostać wymaganiom jakie stawiają nam nasze psy. Póki co wakacje 🙂

Bezpieczny Pies Bezpieczne Dziecko w Żywcu

Kolejny raz dostaliśmy zaproszenie do Żywca, uczyliśmy dzieci tego co najważniejsze w kontakcie z psem czyli bezpieczeństwa. Każdy mały i trochę większy gość naszego stoiska mógł się dowiedzieć czym jest dogoterapia, jak psy pomagają ludziom i co robić by kontakt z psem był bezpieczny i komfortowy dla obu stron. 

Wakacje

Przerwa wakacyjna trwa. Bardziej jednak odpoczywają nasze psy. My szykujemy nowe kursy dogoterapii, zajęcia dla dzieci z psem i witamy też nauczycieli w naszych progach, którzy w wakacje mają czas zagłębić temat dogoterapii. Zawieramy więc nowe znajomości, poznajemy wasze psy i dzielimy się wiedzą i doświadczeniem na temat dogoterapii.